Centrum Medyczne Evita w Krakowie

Głównymi specjalizacjami prowadzonej przez nas przychodni są gastrologia i okulistyka. Świadczymy również usługi medyczne w zakresie urologii, proktologii i kolonoskopii, przeprowadzając zarówno badania diagnostyczne, jak i zabiegi. Nasze Centrum Medyczne działa od ponad 25 lat, na przestrzeni których uczestniczyliśmy w Programie badań przesiewowych finansowanym przez Ministerstwo Zdrowia. Na chwilę obecną współpracujemy zarówno z dużymi, jak i małymi podmiotami medycznymi, m.in. z praktykami lekarzy rodzinnych, Szpitalem na Klinach i Medicover.

Oferta naszego Centrum Gastrologicznego składa się z badań przełyku, żołądka i dwunastnicy, dzięki którym możliwe jest wykrycie polipów, wrzodów lub innych dolegliwości dyspeptycznych. Wykonujemy również videoendoskopię przewodu pokarmowego z dokumentacją fotograficzną.

Siedziba naszej przychodni mieści się w centrum Krakowa w bliskiej odległości od dworca PKP. Jeśli mają Państwo pytania związane z jej lokalizacją, funkcjonowaniem lub zakresem świadczonych usług, pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Lekarz przeprowadza badanie wzroku